Kvalitní zpracování a preciznost
czende
ilustrativní grafika

Úvod

kontextový obrázek

Naše společnost se zabývá činností v odvětví strojírenské výroby. Realizujeme zejména vysoce odbornou práci na zakázku, při veškeré činnosti klademe důraz na přesnost, kvalitu zpracování a plnění termínů dodání výrobku. Naše výrobní činnost zahrnuje zejména strojní obrábění (soustružení, frézování), vyvrtávání, svařování různými technologiemi, broušení a dělení materiálu.

Naše výrobky

Naší specializací je přesná ruční nástrojařská práce s požadovanou tolerancí součástí a to v širokém rozsahu jakosti ocelí a dalších druhů materiálu podle charakteru výrobku. Zajišťujeme zapracování velkého množství typů lisovacího a lemovacího nářadí zejména pro automobilový průmysl, provádíme údržbu a opravy raznic, lemovacích strojů a vstřikovacích forem.

Dále nabízíme výrobu různých součástí, náhradních dílu, měřících, svařovacích a transportních přípravků dle výkresové dokumentace nebo dle 3D dat.

Naše služby

Našim zákazníkům nabízíme vysokou kvalitu zpracování výrobků podle jejich požadavků a představ. Jsme schopni zabezpečit zpracování projektové dokumentace, konstrukční práce včetně oživení mrtvých dat, porovnávání skenů atd.

Můžeme vytvářet a upravovat datové soubory s cílem přesného zhotovení výrobku v našem cnc centru dle Vašich návrhů a představ.

V současné době spolupracujeme s řadou firem viz. reference.

Vždy jsme tu pro Vás. Můžete se kdykoli poradit s našimi odborníky. Ochotně zodpovíme všechny dotazy a podáme cenné rady.

Po telefonické domluvě možná osobní návštěva a upřesnění Vašeho zadání přímo v areálu naší firmy nebo v případě potřeby u zákazníka.

Strojový park

Na všech obrobcích dosahujeme požadované plochy co do tvaru, ...

Zobrazit více

Materiály

Zpracováváme následující druhy materiálů: nerez, hliník, litina, ocel, měď, ...

Zobrazit více

Plánování

Ve firmě je zavedený systém řízení kvality, který umožňuje ...

Zobrazit více

Certifikace

Systémové certifikace s.r.o. akreditovaný certifikační orgán systémů managementu č.3209 ...

Zobrazit více

Konstrukce

Při konstrukci využíváme tyto programy:   Solid Works premium 2016 HSM Works ...

Zobrazit více
logo firmylogo firmylogo firmylogo firmylogo firmylogo firmylogo firmylogo firmylogo firmylogo firmylogo firmy

Kosořická 3, 294 41 Dobrovice, Česká Republika

IČO: 027 24 600

Telefon: +420 739 475 132

E-mail: info@nastrojari.cz

© 2014 | webové stránky MartinKremer.cz